Количество просмотров: 785
Органическое удобрение«Гуматный концентр
В избранное
Днепропетровская область , Синельниково
Опубликовано в 13:29 25.09.2017
Описание

Гуматний концентрат – новий високоефективний комплексний біостимулятор з високим вмістом фульво- та гумінових кислот, азоту, фосфору, калію та кальцію, що сприяє підвищенню врожайності і якісних показників зерна. Добриво на основі гумату калію містить у концентрованому вигляді мікро- та макроелементи, природні стимулятори, вітаміни, антибіотики, біологічно активні речовини: N, P, K, Ca, Mg, S, Fe, Cu, Zn, Co, Mo, B. Компоненти гуматного концентрату доповнюють один одного та підсилюють ефект обробки препаратом.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

– Передпосівна обробка насіння (можливо спільно з протруйниками).

– Позакореневе підживлення польових культур (можливо в суміші з ЗЗР).

– Зняття пестицидного стресу.

– Деструкція стерні.

Склад, г/л

Гумінові кислотиФульво-кислотиNP2O5K2OСаО
40202677213225

Використання препарату сприяє:

  • підвищенню урожайності (польові культури на 1020%);
  • покращенню показників якості урожаю;
  • підвищенню імунітету рослин (стійкості до хвороб, посухи та холоду);
  • усуненню пестицидного стресу (при сумісному використанні із

застосуванням пестицидів);

  • повному засвоєнню поживних речовин (підвищують ефективність

використання добрив).

Гумінові та фульвокислоти сприяють підвищенню активності всіх клітин рослини. В результаті зростає енергія клітини, поліпшуються фізико-хімічні властивості протоплазми, інтенсифікується обмін речовин, фотосинтез і дихання рослин. Як наслідок прискорюється поділ клітин, а значить, відбувається поліпшення загального росту рослин. Збільшення біомаси рослини і активізація обміну речовин веде до посилення фотосинтезу і накопичення рослинами амінокислот, цукрів, вітамінів і органічних кислот. Посилюється обмін речовин між коренями і ґрунтом. Виділені корінням органічні кислоти активно впливають на ґрунт, збільшуючи доступність поживних речовин і мікроелементів В результаті обробки значно підвищується стійкість рослин до різних захворювань. Поряд з цим при обробці гуматами підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища — екстремальних температур, перезволоження, сильного вітру.

Фосфор відіграє надзвичайно важливу роль у процесах обміну енергії в рослинних організмах. При нестачі фосфору порушується обмін енергії і речовин в рослинах. Особливо різко дефіцит фосфору позначається у всіх рослин на формуванні репродуктивних органів. У зернових злаків дефіцит фосфору знижує кущіння та формування плодоносних стебел. Ознаки фосфорного голодування зазвичай проявляються вже на початкових стадіях розвитку рослин, коли вони мають слаборозвинуту кореневу систему і не здатні засвоювати важкорозчинні фосфати ґрунту.

Калій – основна складова, що підвищує якість і стійкість рослин. Відіграє важливу роль в перетворенні енергії; каталізатор синтезу високомолекулярних речовин із більш простих, сприяє синтезу сахарози, крохмалю, жирів та білків, підвищує концентрацію клітинного соку, знижуючи цим випаровування води та підвищує використання ґрунтової вологи і стійкість до посухи.

Кальцій бере участь у водному, вуглеводному і азотному обміні, нейтралізує дію органічних кислот, регулює процеси обміну речовин, регулює водний баланс клітини і фізіологічну врівноваженість, необхідний рослині для утворення нуклеїнових кислот, з ним тісно пов’язані фотосинтез і енергетичний обмін. Найважливіша роль кальцію – участь у побудові клітинних мембран і підтримці їх структурної організації, мембранного потенціалу.

У нових, інтенсивних сільськогосподарських технологіях дуже широко застосовуються засоби захисту рослин. Більшість хімічних пестицидів є досить токсичними речовинами. Тому найчастіше вони крім своєї основної функції (захисту рослин від хвороб, бур’янів і шкідників) завдають стресової дії на культуру яку захищають. Внесення макро- та мікродобрив спільно з гуматним стимулятором дозволяє зняти хімічний стрес від застосування пестицидів. Завдяки вдало збалансованому вмісту елементів живлення препарат гуматний концентрат ефективно знімає пестицидний стрес з рослин.

НОРМИ ВИТРАТИ

Сільсько-господарська культураНорми витратиФаза обробки
Обробка насінняПозакореневе підживлення
ПрепаратРобочий р-н
Соняшник0,5-1,0 л/тОдночасно з протруюванням
0,5-1,0 л/га100-350 л/гаФаза 4-6 листків, бутонізація
Ріпак0,5-1,0 л/тОдночасно з протруюванням
0,5-1,0 л/га100-350 л/гаФаза стеблування, бутонізація
Соя0,5-1,0 л/тОдночасно з протруюванням
0,5-1,0 л/га100-350 л/га3-5 справжніх листків, бутонізація
Кукурудза, сорго, просо0,5-1,0 л/тОдночасно з протруюванням
0,5-1,0 л/га100-350 л/га3-5 справжніх листків
Зернові культури0,5-1,0 л/тОдночасно з протруюванням
0,5-1,0 л/га100-350 л/гаФаза кущіння, колосіння
Плодові та овочеві культури0,5-1,0 л/тОдночасно з протруюванням
0,5-1,0 л/га100-350 л/гаФаза кущіння, колосіння
Деструкція стерні1,0-2,0 л/га100-350 л/гаПісля збирання врожаю

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

Препарат відноситься до мало небезпечних речовин. Препарат нетоксичний, не алергенний, екологічно безпечний.

При використанні препарату дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 0 °С до 30 °С. Термін зберігання – 2 роки.

Карта