Количество просмотров: 731
Ландшафтний дизайн
В избранное
Львовская область , Львов
Опубликовано в 9:48 15.07.2017
Описание

Ви побудували свій будинок. Він виглядає так, як ви мріяли. А ось присадибна ділянка представляє собою в кращому випадку смутний газон не самої кращої якості, в гіршому – нагромадження абсолютно непридатної для посадок глини. А як хочеться побачити тінистий садок навколо будинку, альпійську гірку, відпочити в альтанці, пограти з дітьми на майданчику, освіжитися у басейні, посидіти біля ставка або послухати плюскіт струмка. Для цього, як говорять професійні дизайнери, потрібно сформувати ландшафтне середовище, що відображатиме саме ваш стиль життя.

Сумістити всі елементи, висадити рослини так, щоб вони прикрашали Ваш сад, а не були невиразною зеленою масою, добре прижилися, і надалі радували око своїм різноманіттям, Вам допоможе фахівець з ландшафтного проектування. Найоптимальніший варіант - звернутися в нашу компанію, де за рахунок комплексного підходу можливості набагато ширші, а найголовніше, Вашою ділянкою займатимуться фахові спеціалісти, починаючи із стадії проектування, до остаточного втілення проекту в життя.

Ландшафтний дизайн - це мистецтво організації навколишнього середовища.
Розробка плану облаштування – ландшафтне проектування - це перший етап цілого комплексу робіт, підсумком якого стане втілення готового проекту.
Ландшафтний дизайн ділиться на декілька основних етапів, які можуть включати:
• геодезичну зйомку місцевості;
• проведення аналізу ґрунту;
• підбір рослин для певних кліматичних умов і ґрунтів;
• розробку дизайн-проекту;
• інженерну підготовку території;
• установку садово-паркового освітлення та декоративних водоймищ;
• створення малих архітектурних форм;
• посадку зелених насаджень.

Зелені насадження є основними елементами художнього оздоблення ділянки. Об'єктом озеленення називається земельна ділянка, на якій складові ландшафту (рельєф, водоймища, рослини) і будівельні споруди взаємозв'язані і призначені для відпочинку на відкритому повітрі.
У ландшафтному дизайні передбачається оригінальне поєднання забудов, водойм, доріжок, підпірних стінок, альпійських гірок, насаджень та малих архітектурних форм в єдину і безперервну систему, що призначена милувати око та приносити душевний спокій та радість життя.Карта