Количество просмотров: 537
Впроваджуємо інноваційну логістику
В избранное
Запорожская область , Запорожье
Опубликовано в 7:8 17.11.2017
1 ед. 299 000.00 грн.
Описание

Запорізька Приватна Фірма «Глорія» пропонує впровадження запатентованої в Україні інноваційної розробки – модульних вантажних одиниць для інтермодальних комбінованих перевезень зерна та інших сипких і тарноштучних вантажів.
Інформація на фотографіях
Нашими модульними вантажними одиницями можна перевозити вантажі з усіх залізничних вантажних станцій України на всі залізничні станції Євразії, які закриті для роботи з морськими контейнерами.
Вони вирішують проблему дефіциту вагонів-зерновозів тому що модульні вантажні одиниці з зерном можна перевозити фітинговими, універсальними платформами і напіввагонами.
При перевезенні фітинговими і універсальними платформами вони перевозяться на портові термінали, де вивантажуются від гідросистеми самоскидного автомобіля.
При перевезенні в напіввагонах вони перевозяться на ст. Одеса-Ліски, де вивантажуються на фітингові платформи, або автомобільні контейнеровози, які слідкують на припортові єлеватори.

Вартість перевезення зерна в модульних вантажних одиницях на 30% менше, ніж вагонами-зерновозами і майже в 3 рази менше, ніж автомобільним транспортом.
Окупність модульних вантажних одиниць - не більше 10 місяців.
З запитаннями та пропозиціями прошу звертатись по електронній пошті, або за телефоном.

З повагою
Директор ПФ «Глорія»
Володимир Петрухін
(067)6134785

Карта