Количество просмотров: 207
Маточне молочко в маточниках і з медом
В избранное
Киевская область , Киев
Опубликовано в 12:27 05.03.2018
1 шт. 14.00 грн.
Описание

Пропонуємо маточне молочко в маточниках заморожене та маточне молочко з медом (1:25) 125 г - 235 грн.

Телефони для замовлення: 066-709-53-03, 096-661-63-76,

viber 066-709-53-03

Здійснюємо доставку продукції. Наші постійні клієнти користуються 10 % знижкою.

Більше про маточне молочко на сайті Медолюб

Маточне молочко – це секрет кормових залоз робочих бджіл, специфічний корм, що характеризується високою біологічною активністю. Бджоли годують ним маточних личинок і дорослих бджолиних маток, своїх "королев".


Маточне молочко – біологічно активний продукт. Маточне молочко проявляє біологічну дію не лише на личинок бджіл та маток, а й на організм інших тварин. Воно впливає на прискорення росту і збільшення маси тіла, яйцекладки, відтворення потомства, синтез білків, підвищує статеву активність, змінює склад крові і т.д. Маточне молочко виявляє антибіотичну, бактерицидну і бактеріостатичну дію проти багатьох мікроорганізмів: бактерій, вірусів, грибів, деяких видів типу найпростіших.

В апітерапії людей маточне молочко поліпшує загальний обмін речовин, функції серцево-судинної системи, кровотворення, стимулює діяльність центральної і периферичної нервової системи, підвищує опірність організму до інфекційних хвороб. Встановлений також позитивний вплив його на ендокринну систему, пригнічення розвитку деяких пухлин. Молочко підвищує апетит, тонус і тургор тканин, запобігає передчасному старінню організму. Воно стало відомим як ефективний засіб для дітей з порушенням харчування (гіпотрофія), при анемії, оскільки сприяє підвищенню рівня гемоглобіну.

На нашій пасіці ми виробляємо маточне молочко в маточниках та змішане з медом.

Особливості приймання маточного молочка: маточник слід взяти в ротову порожнину і, не розжовуючи, витримати під язиком протягом 7-10 хв - до розсмоктування молочка. Саме вживання в такий спосіб є найбільш доцільним, оскільки в ротовій порожнині всмоктуються біологічно активні компоненти маточного молочка, а у випадку проковтування його шлунковий сік відразу інактивує ферменти, білки, вітаміни.

Карта