Количество просмотров: 156
Комбікорм для поросят СТАРТ
В избранное
Киевская область , Киев
Опубликовано в 8:28 02.03.2018
1 кг. 8.50 грн.
Описание

Комбікорм для поросят СТАРТ (до 30 кг.) від виробника зі складу.
Наша компанія реалізує оптом і в роздріб комбікорм власного виробництва для поросят. В нас завжди можливо купити корм для годування поросят високої якості за найкращою ціною.
Успішна відгодівля свиней на м’ясо можлива тільки в тому випадку, якщо тварини правильно харчуються і отримують з їжею всі необхідні поживні речовини. Головне, щоб всі складові були в потрібній пропорції.
.
Чому вигідно годувати поросят комбікормом?
.
 Комбікорм виготовляють із сировини, що пройшла ретельну перевірку;
 Цей вид харчування роблять з дотриманням рекомендованих пропорцій корисних речовин, тому тварини гарантовано отримають добре збалансовану їжу;
 Комбіноване харчування дуже просто давати свиням. Воно практично готове до вживання, тільки потрібно додати трохи рідини, особливо для поросят, які ще не звикли до такої їжі;
 Комбікорм при правильному використанні гарантує хорошу і швидку надбавку у вазі.
.
Крім цього, введення в раціон комбінованого корму знижує ризик прояву у тварин захворювань ШКТ, які розвиваються внаслідок потрапляння в організм токсинів, що уражають овочеві та зернові культури.
.
Наш комбікорм СТАРТ повністю задовольняє потреби поросят в обмінній енергії, поживних речовинах, біологічно-активних речовинах, вітамінах та мікроелементах.
.
Компанія гарантує, що всі продукти пройшли жорсткий контроль, кожен реалізований товар відповідає ДСТУ.
Вага в мішках 20 кг.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте високу якість нашого продукту, вигідні ціни, а так само гнучку систему знижок і СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ для тваринницьких підприємств!
Ми чекаємо на Ваш дзвінок!

Карта