Количество просмотров: 200
Комбікормові лінії
В избранное
Хмельницкая область , Нетешин
Опубликовано в 14:4 12.03.2018
1 шт. 128 500.00 грн.
Описание

ТОВ "Марол Україна":Компанія є офіційним представником польської фірми "Marol" в Україні.

Польська фірма-виробник" M-ROL"пропонує обладнання для кормоприготування для малих та середніх с / г: змішувачі сипучих кормів ємністю від 500 до 2000 кг., молоткові дробарки всмоктувально-нагнітальні для переробки зерна на дерть потужністю 11кВт, 18,5кВт, 22кВт, ТРАНСПОРТЕР для вертикального і горизонтального переміщення зерна, шнекові конвеєри для розвантаження і завантаження зерна, вагові дозатори кормів.

Технологічні лінії для приготування кормів призначені для отримання повно раціональних комбікормів із сировини рослинного, тваринного, мінерального походження в умовах тваринницьких підсобних та фермерських господарств. Воно дозволяє збагачувати мікроелементами,вітамінами,антибіотиками корма для відгодівлі рогатої худоби,свиней та птахів.Кількість обслуговуючого персоналу - 1 людина.

ВІДМІННОЮ ОСОБЛИВІСТЮ ОБЛАДНАННЯ Є:

- використання пневмодробарки з електронним дозатором для дроблення компонентів комбікормів,яка знайшла широке застосування в сільськогосподарських підприємствах України та країн СНД;

-можливість здійснення безперервного процесу приготування комбікормів за рахунок використання бункера-накопичувача для зберігання кормів.

p.s.ЦІНА ВКАЗАНА без ПДВ

Карта