Количество просмотров: 268
Добриво ЖИВИЦЯ Гумат Калію(універсальне)
В избранное
Ивано-Франковская область
Опубликовано в 10:36 07.05.2019
1 л. 84.00 грн.
Описание

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ Гумат Калію – це високоефективне гумінове добриво у вигляді концентрованої суспензії з мікроелементами в хелатній формі, яке володіє властивостями стимулятора та регулятора росту рослин і являється антидепресантом практично для усіх сільськогосподарських культур.

Добриво ЖИВИЦЯ Гумат Калію /надалі ДОБРИВО/ застосовують для промислового вирощування сільгоспкультур, фруктів та овочів, а також деструкції стерні з метою: - збільшення врожайності (практично на 15–25% в залежності від посівної культури та агротехніки); - покращення споживчої якості вирощеної продукції (збільшення вмісту клейковини у зерні пшениці в середньому на 2–3%, цукристості цукрового буряка – на 1,5–2,4%, вітаміну С в овочах, фруктози у винограді та плодових культурах – до 3–7%); - підвищення якості обробки посівного матеріалу сумісно з протруювачами (підвищується польова схожість і проростання насіння та посилюється пригнічення патогенів); - зміцнення імунітету рослин; - підвищення морозо- та сухостійкості рослини за рахунок посилення розвитку кореневої системи та накопичення цукрів у вузлах кущення; - зняття стресу з рослини при обробці пестицидами і стимуляції фотосинтезу; - підвищення ефективності застосування інших мінеральних добрив (збільшується коефіцієнт використання азоту і фосфору рослинами), що робить можливим зменшення норми їх внесення на 20–30%; - для біодеструкції стерні сумісно з селітрою /карбамідом.

ДОБРИВО ефективно використовують для комплексних обробок сільськогосподарської культури, починаючи від протравлення насіння та посівного матеріалу і до подальшої обробки рослини шляхом поливу у вегетаційний період. ДОБРИВО повністю розчинне навіть у холодній воді, тому його можливо застосовувати в системах крапельного поливу як у відкритому, так і в закритому ґрунті, використовуючи різні моделі сучасних оприскувачів.

ДОБРИВО рекомендовано вносити у суміші з гербіцидами та фунгіцидами для зняття стресу з рослини та зменшення токсичної дії даних препаратів на рослину. ДОБРИВО сумісне з біопрепаратами, оскільки виконують роль маточного розчину для живильних штамів мікроорганізмів, бактерій, а також синергетично посилюють їх дію.

Вміст солей фульвових кислот – не менше 370 г/ л;

Вміст солей гумінових кислот – не менше 60 г/ л.

/Протокол випробувань № 15 від 20.01.2017р. ННЦ "Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім.О.Н.Соколовського"/.

Вміст основних макро- та мікроелементів, г/л не менше:

Азот (N) – 6,0; Фосфор (P) – 5,0;Калій (K) – 22,0; Магній (Mg) – 6,5; Марганець (Mn) – 0,01; Цинк (Zn) – 0,010; Мідь (Cu) – 0,0030; Залізо (Fe) – 0,0015; Молібден (Mo) - ),0024;

Бор (B) - 0,0040; Сірка (S) – 0,0012; Селен (Se) – 0,0024; Кобальт (Co) - 0,0024.

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ ефективно використовувати разом з біопрепаратами та мінеральними добривами /карбамід, селітра/.

1. Передпосівна обробка насіння пшениці, жита, ячменю, вівса, рису та іншого посівного матеріалу стимулює ріст і розвиток рослин, збільшує до 10% енергію проростання і польову схожість насіння, загальну і продуктивну кущуватість. Завдяки високому стимулюючому ефекту гумату калію обробка ним посівного матеріалу дозволяє значно прискорити ріст і розвиток кореневої системи рослин, підвищити посухостійкість, а також покращити умови дозрівання озимих культур. Обробка насіння здійснюється на спецустановках шляхом напівсухого напилення. Робочий розчин для передпосівної обробки насіння готують послідовним розчиненням в воді спочатку протруювача, а далі – ДОБРИВА.

2. Позакоренева обробка рослини ДОБРИВОМ стимулює ріст і розвиток рослини, підсилює фотосинтез в листках. Найбільшу ефективність мають обробки на ранніх стадіях вегетації рослини. У зернових культурах збільшується вміст клейковини, збільшується кількість зерен у колосі. Для овочів, цукрового буряка і кукурудзи позакоренева обробка має вирішальне значення. Наприклад, для цукрових буряків прискорюється ріст й розвиток коренеплоду, скорочується вегетаційний період, збільшується врожайність і вміст цукру в ньому. Для отримання максимального ефекту необхідно здійснити як мінімум 2–3 позакореневі обробки ДОБРИВОМ. Робочий розчин для позакореневої обробки готують послідовним розчинення в воді спочатку ДОБРИВА, а далі вносять інші компоненти.

3. При крапельному поливі ДОБРИВО застосовують у відкритому та закритому ґрунті для стимуляції росту і розвитку кореневої системи рослини.

ДОБРИВО зберігати в сухому місці від -10° С до +25°С.

Гарантійний термін зберігання – 3 роки.

Пакування товару здійснюється у 5 (10) -ти літрові ємності або іншу тару, погоджену із споживачем.

Карта