Добриво ЖИВИЦЯ Гумат Натрію
Количество просмотров: 227
Добриво ЖИВИЦЯ Гумат Натрію
В избранное
Ивано-Франковская область
Опубликовано в 10:36 07.05.2019
1 л. 90.00 грн.
Описание

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ Гумат Натрію – це високоефективний натрієвий різновид гумінового добрива з мікроелементами в хелатній формі, яке володіє властивостями стимулятора та регулятора росту рослин.

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ Гумат Натрію (універсальне) застосовують переважно для овочевих культур та ягід, позитивний вплив добрива на зернові та технічні культури. Використання Гумату Натрію прискорює процес засвоєння рослинами азоту, що робить можливим зменшення на 20–30% норми внесення карбаміду та селітри.

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ ефективно використовувати разом з біопрепаратами та мінеральними добривами /карбамід, селітра/.

1. Передпосівна обробка насіння пшениці, жита, ячменю, вівса, рису та іншого посівного матеріалу стимулює ріст і розвиток рослин, збільшує до 10% енергію проростання і польову схожість насіння, загальну і продуктивну кущуватість. Завдяки високому стимулюючому ефекту гумату калію обробка ним посівного матеріалу дозволяє значно прискорити ріст і розвиток кореневої системи рослин, підвищити посухостійкість, а також покращити умови дозрівання озимих культур. Обробка насіння здійснюється на спецустановках шляхом напівсухого напилення. Робочий розчин для передпосівної обробки насіння готують послідовним розчиненням в воді спочатку протруювача, а далі – ДОБРИВА.

2. Позакоренева обробка рослини ДОБРИВОМ стимулює ріст і розвиток рослини, підсилює фотосинтез в листках. Найбільшу ефективність мають обробки на ранніх стадіях вегетації рослини. У зернових культурах збільшується вміст клейковини, збільшується кількість зерен у колосі. Для овочів, цукрового буряка і кукурудзи позакоренева обробка має вирішальне значення. Наприклад, для цукрових буряків прискорюється ріст й розвиток коренеплоду, скорочується вегетаційний період, збільшується врожайність і вміст цукру в ньому. Для отримання максимального ефекту необхідно здійснити як мінімум 2–3 позакореневі обробки ДОБРИВОМ. Робочий розчин для позакореневої обробки готують послідовним розчинення в воді спочатку ДОБРИВА, а далі вносять інші компоненти.

3. При крапельному поливі ДОБРИВО застосовують у відкритому та закритому ґрунті для стимуляції росту і розвитку кореневої системи рослини.

Вміст солей фульвових кислот – не менше 370 г/ л;

Вміст солей гумінових кислот – не менше 60 г/ л.

Вміст основних макро- та мікроелементів, г/л не менше:

Натрій(Na) - 40,0 ; Азот (N) – 6,0; Калій (K) – 20,0;; Фосфор (P) – 5,0; Магній (Mg) – 6,0.

ДОБРИВО зберігати в сухому місці від -10° С до +25°С.

Гарантійний термін зберігання – 3 роки.

Пакування товару здійснюється у 5 (10) -ти літрові ємності або іншу тару, погоджену із споживачем.

Добриво виготовляється тільки під замовлення.

Карта