Количество просмотров: 198
Jiffy Торфяний субстрат 0-20 мм 225 л
В избранное
Херсонская область , Новая Каховка
Опубликовано в 8:50 22.10.2018
1 шт. 417.12 грн.
Описание

Торф'яні субстрати Jiffy виробляються в Естонії з високоякісного сфагнового торфу. Чистий від бур'янів, хвороб та різних домішок, має однорідну структуру, високу водну і повітряну ємність.

Субстрати Jiffy містять новий набір базових добрив FBF (Florafleur Base Fertilizer) виробництва компанії Yara, який забезпечує NPK і довгостроковий оптимальний рівень вмісту мікроелементів, необхідних для рослини. Стандартною формулою заправки субстрату є TBF17-10-14+МЕ в хелатній формі, але існують і інші варіанти заправок. Так само субстрат може бути змішаний з глеєм і перл итом.

Всі субстрати Jiffy оброблені змочують агентом FIBA-ZORB для максимально швидкого змочування і рівномірного розподілу вологи. Зволожуюча речовина FIBA-ZORB широко застосовується в усьому світі для обробки субстратів на основі торфу.

Видатним якістю FIBA-ZORB є його здатність уповільнювати процес висихання торф'яного субстрату. Максимальний обсяг абсорбированной води є гарантією того, що процес висихання затягується порівняно з грунтовими субстратами, необробленими FIBA-ZORB; тому інтервали між поливом можна суттєво збільшити. Це дуже вигідно для виробників рослин в контейнерах, так як термін реалізації рослин значно збільшується.

Вся продукція Jiffy знаходиться в найвищому ПРЕМІУМ сегменті високоякісних професійних продуктів, що підтверджують численні сертифікати ISO 9001, ISO 14001, RHP та ін.

Сертифікат RHP належить Асоціації RHP, провідному в Європі центру експертизи субстратів і матеріалів, використовуваних для поліпшення складу ґрунтів. Маркування RHP - це гарантія якості certifiedfor продукції для всього виробничого ланцюжка: від підготовки Horticulture компонентів до кінцевого продукту. Це також гарантія відсутності насіння бур'янів, шкідників та збудників хвороб у субстраті.

Характеристика субстрату Jiffy

Фракція, мм Добриво PH

Вміст добрив

FIBA

ZORB

ECmS/см Призначення

0-8

TBF 17-10-14

+4MgO+ME

5,8 1 кг 250 г 0,9 Для вирощування розсади овочевих та декоративних рослин касетним способом

0-20

TBF 17-10-14

+4MgO+ME

5,8 1 кг 250 г 0,9 Для вирощування рослин овочевих, плодових і декоративних культур в горщиках діаметром до 11 см

20-40

TBF 17-10-14

+4MgO+ME

5,8 1 кг 250 г 0,9 Для вирощування балконних, декоративних та інших квіткових рослин. Призначений для горщиків діаметром 11 см і більше. Субстрат володіє добре дренованою і стабільною структурою

Транспортні дані:

Висота: 69 см, Довжина: 44 см, Ширина: 38 см.

!!! В асортименті субстрати, суміші та інші покращувачі грунту різного фасування.

!!! НАЙНИЖЧІ ЦІНИ!!! ПРАЦЮЄМО НАПРЯМУ ВІД ВИРОБНИКА !!! В наявності всі сертифікати якості та відповідності

Карта