Количество просмотров: 442
Саджанці троянд
В избранное
Ровенская область , Ровно
Опубликовано в 9:38 20.11.2018
Описание

Чайно — гібридні троянди - це сучасні сорти, отримані в результаті селекції чайних і ремонтатних троянд і успадкували кращі якості вихідних рослин. Спадщиною чайних сортів є ніжний аромат, ідеальна класична форма квітки з високою серединою і відігнутими назовні краями, а також здатність практично безперервно цвісти. Основною перевагою саджанців чайно — гібридних троянд є те що за відносно невисоку ціну можливо втілити будь які задумки щодо оформлення квітників, двориків, садків. Неймовірна палітра фарб від білого до глибокого чорного, ніжно — рожевого до яскраво — червоного, від світло лимонного до насиченого золотого з висотою кущів від 50 до 90 см дозволяє скласти різноярусні садові композиції.
Плетисті троянди справжнє свято кольорів та форм. Найефектніші квітучі живоплоти, ідеально декоровані живими квітами вертикальні поверхні, вражаючі сольні композиції на опорах можна створити за допомогою плетистих троянд. Використання їх у декорі прибудинкової території створює ефект любовно доглянутого та затишного місця, де приємно відпочити від турбот. Плетисті троянди не належать до найпростіших у вирощуванні рослин. Тим не менше, ретельний догляд вони компенсують надзвичайною красою. Варто прикласти зусилля, щоб отримати на своїй ділянці квітучий живий килим, або розкішну декоративну вертикаль.
Плетисті троянди рекомендується висаджувати в добре провітрюваних і сонячних місцях. Дані рослини дуже люблять світло, а тому, краще визначити їх на високих майданчиках південної експозиції. Постійне хороше освітлення дасть можливість швидко розвинутися приросту, який зацвіте вже на наступний рік.

Карта