Количество просмотров: 279
Фунгіцид Дезарал / Дерозал
В избранное
Днепропетровская область , Днепр
Опубликовано в 10:0 01.05.2021
Описание

Дезарал - системний фунгіцид та протруйник для захисту посівів та насіння зернових колосових культур, соняшнику та цукрового буряку.

Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л. Тара: 5л.

  • Норма витрат по вегетації: 0,4 л/га–буряки; 0,5 л/га–зернові; 1,5 л/га–соняшник (8-10 листків культури).
  • Практика застосування:
  • 0,7 л/га - ріпак ярий (можна поєднати з фунгіцидом Унікаль: на 1 листок 0,15 л/га препарату);
  • 0,4 л/га Дезарал + 0,4 л/га Топ Ефект–соя (профілактика фомопсису / сіра плямистість–хвороби, що призводить до ламкості стебел та вилягання); по соняху-необхідно збільшити норми внесення до 1,5л + 0,5л відповідно;
  • 1,5 л/т-протруювання насіння зернових, соняшнику.

Спектр дії при внесенні по вегетації:борошниста роса, біла та сіра гнилі, фомоз, церкоспороз, іржа, церкоспорельоз, кореневі гнилі, пліснявіння, плямистості /у.т. числі фомопсис/ та інші.

Особливості внесення по вегетації: суміші з рідкими азотними добривами сприяють підвищенню ефективності дії препарату, але необхідно остерігатися підвищених температур, щоб уникнути опіків на культурних рослинах.

Препарат придатний для застосування протягом вегетації на усіх зернових колосових культурах. Оптимальний термін застосування—від початку кущення до фази другого вузла у зернових. Для захисту соняшника та буряків цукрових проводять профілактичне обприскування. Для повного захисту соняшника доцільно проводити профілактичні обробки: перша—у фазі формування кошиків, друга—через 14 днів. На буряках цукрових застосовують при появі перших ознак хвороби. Обробку доцільно проводити при температурі в межах від 15 до 25°С та оптимальній вологості повітря.

Спектр дії при протруюванні: зернові-сажкові хвороби, фузаріоз, снігова пліснява, кореневі гнилі та інші; соняшник - борошниста роса, біла та сіра гнилі, плямистості, фомоз.

Важливо: при внесенні фунгіциду режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим; для підвищення ефективності дії пестицидів використовуйте прилипачі.

Карта