Количество просмотров: 914
Насіння газонних трав
В избранное
Ровенская область , Ровно
Опубликовано в 13:55 23.05.2019
Описание

Конюшина біла "Jura": 1кг 403 грн/упаковка

Сорт білої конюшини Jura здатний за допомогою бульбочкових бактерій перетворити великі кількості азота повітря в засвоюванний рослинами азот. Завдяки здатності пов'язувати атмосферний азот можна зменшити норми внесення азотних добрив на багаторічних пасовищах, де росте біла конюшина. Практика показує, що 1% конюшини білої на пасовишщі може забезпечити рослинам біля 3 кг азоту.
Гутоста посіву: 12-15кг/га в чистому посіві, 10кг/га в підсіві
Час посіву: з весни до кінця літа.
Глибина посіву: 1-2см
Відстань між рядами: як для зернових культур.

Конюшина червона: 1кг 105 грн/упаковка

Конюшина червона-представник групи кущових бобових трав. Середня висота рослин 40-65 см. Не стійка до затоплень (понад 10-15 днів). Кормова цінність визначається високим вмістом протеїну (15-16% у зеленій масі та сіні), мінеральних речовин і вітамінів. За вмістом вітамінів зелена маса перевищує всі інші багаторічні та однорічні трави. На 100 кг сіна 52 корм. од, а 100 кг зеленої маси - 21 корм. од. Урожай сіна 30-40 ц/га.Найбільше значення для даної культури відіграє наявність вологи в травні. Корінь росте швидше ніж наземна частина. Після 2-річного користування в ґрунті накопичується азот. Сіють культуру навесні. Для кращого розвитку в 1 період життя її слід підгодовувати азотом. Засів роблять зазвичай під покрив, так як в 1-й рік він розвивається слабо і його можуть заглушити бур'яни. Покривними рослинами можуть бути озимі та ярі культури. Найбільша кількість білка з конюшинового посіву збирається в період від бутонізації до початку цвітіння. Цей період і є кращим строком для збору врожаю. При більш пізніх строках збору знижается кормова цінність (зеленої маси , сіна), та збільшується втрата листя, також вона гірше зимує.

Люцерна: 1кг 130 грн/упаковка

Відноситься до ранніх сортів, виділяється швидким ростом, що дозволяє отримати максимально швидко перший укіс люцерни, а за весь сезон 3-5 укосів в залежності від погоди і умов вирощування.
Підходить для вирощування як на легких, так і на середньо-важких грунтах.
Має швидку рекреаційну здатність до відростання після скошування – 22-24 см за 2 тижні (14-15 днів). Має високу стійкість до вилягання.
Відсоток листової маси в структурі врожаю – 48-50%. Листя сіро-зеленого кольору, суцвіття синього або світло-офиолетового кольору. Відсоток протеїну – близько 20%
Оптимальна висота рослин для скошування – 60-65 див. Кущ сильно галузиться, облистяність висока.
Має високу стійкість до посухи. Стійкий до морозів, добре переносить зиму. Стійкий до хвороб.
добре відгукується на внесення добрив і підгодівлі.

Тонконіг лучний "Balin": 1кг 410 грн/упаковка

Тонконіг лучний - відмінна газонна трава, чудово переносить похолодання і низькі температури. Найкраще росте на вологих грунтах, досить стійкий до витоптування
Тонконіг лучний досить невибаглива рослина, але під час тривалої посухи або спеки без поливу можуть трохи підгорати його стебла. Стійкий різним до хвороб, хоча рідко хворіє борошнистою росою та іржею. Тонконіг лучний формує густий трав'яний покрив насиченого, гарного кольору і хорошої якості. Рости перестає він у листопаді місяці, часто йде в зиму ще зеленуватим.
Тонконіг лучний цілком сумісний з іншими різними злаками, наприклад, з овсяницею луговою і червоною, мітлицею білою, тонкою, райграсом пасовищним та іншими. Для озеленення та укріплення схилів дуже часто радять використовувати в суміші тонконіг лучний з червоною овсяницею.

Райграс: 1кг 98 грн/упаковка

Багаторічний нещільно кущовий злак заввишки 40-80 см. Стійка до витоптування трава, вважається однією з найкращих для пасовищ. Охоче поїдається худобою до цвітіння.
Має високі кормові властивості в 100 кг трави входить 21 - 22 к. од., Сіна - 55 к. од. Використовується на сінокоси протягом 3-5 років, а для випасу 7-11 і більше років. Насіння райграса пасовищного разом з конюшиною білою утворює прекрасну суміш для пасовищ і сінажу. Повний розвиток площ спостерігається на 2 год після посіву.
За не глибоку проникність кореневої системи райграс пасовищний краще висівати в районах з достатнім зволоженням, але не терпить весняних затоплень. Культура примхлива до весняних заморозків і посухи. Підходять різні типи некислі і родючі грунти. Погано росте на сухих грунтах. Не придатні для вирощування торфовища.

Карта